Wakacje na każdą kieszeń w Indonezji


Indo-Explorer to odpowiedź dla tych, którzy pytają jak poznać Indonezję ze z każdych stron. Nasza oferta to przygoda, czyli wczasy na każdą kieszeń. Z nami możecie przemierzać te piękne wyspy, zgodnie z specjalnym planem przyrządzanym specjalnie dla Was. Aranżujemy wyjazdy, odpoczynek, wyprawy, wycieczki. Przygotowujemy programy dla grup i familij z dziećmi oraz osób wędrujących w pojedynkę. Zwiedzając z nami możecie liczyć na opiekę polskiego pilota.

Z nami poznacie najładniejsze plaże i najciekawsze zakamarki na wszelkiej wyspie, a aktywności dostosujemy do Waszych przewidywań. Skosztujcie, przekonajcie się, zapraszamy do kontaktu. Czeka na Was mnóstwo atrakcji i aktywności. Wybierajcie zwiedzanie, trekking, surfing, rejsy czy SPA i wiele innych. Na amatorów podwodnych wrażeń czekają Komodo oraz Raja Ampat. Z nami także kurs nurkowania oraz inne. Zanim zajedziecie do nas, koniecznie zaznajomcie się z ABC podróży.

Tworzymy krótkie wypady na wyspy i wysepki w najpiękniejsze zakamarki Indonezji. Zobaczcie z nami Komodo oraz Prambanan. Ponadto z nami oglądniesz wulkany czy wciąż jeszcze dziewicze wyspy takie jak Lombok, Papua czy też Sumba. Organizujemy także wyprawy dla jednostek, wyjazdy grupowe oraz motywacyjne. Ciepło zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, która mieści się na naszej stronie internetowej i do zaplanowania urlopu. Z nami wypoczniesz i nabierzesz chęci do pracy.

Podobne artykuły


Bielizna ślubna

Bielizna ślubna

W dniu gdy kobieta staje na ślubnym kobiercu wszystko musi być dopracowane do ostatniego szczeg&oacu...
Spacery z dwulatkiem

Spacery z dwulatkiem

Rower taki powinien wyposażony być w odpowiedni fotelik który zapewni dziecku wymagane bezpie...
Eko samochody

Eko samochody

Jak zapewne każdy zauważył ostatnimi czasy pojawił się trend, na posiadanie ekologicznego auta. Ludz...
Reforma szkolnictwa

Reforma szkolnictwa

Kupujemy wózek

Kupujemy wózek

Samochody BMW

Samochody BMW

Zabiegi upiększające piersi

Zabiegi upiększające piersi