Wakacje na każdą kieszeń w Indonezji


Indo-Explorer to odpowiedź dla tych, którzy pytają jak poznać Indonezję ze z każdych stron. Nasza oferta to przygoda, czyli wczasy na każdą kieszeń. Z nami możecie przemierzać te piękne wyspy, zgodnie z specjalnym planem przyrządzanym specjalnie dla Was. Aranżujemy wyjazdy, odpoczynek, wyprawy, wycieczki. Przygotowujemy programy dla grup i familij z dziećmi oraz osób wędrujących w pojedynkę. Zwiedzając z nami możecie liczyć na opiekę polskiego pilota.

Z nami poznacie najładniejsze plaże i najciekawsze zakamarki na wszelkiej wyspie, a aktywności dostosujemy do Waszych przewidywań. Skosztujcie, przekonajcie się, zapraszamy do kontaktu. Czeka na Was mnóstwo atrakcji i aktywności. Wybierajcie zwiedzanie, trekking, surfing, rejsy czy SPA i wiele innych. Na amatorów podwodnych wrażeń czekają Komodo oraz Raja Ampat. Z nami także kurs nurkowania oraz inne. Zanim zajedziecie do nas, koniecznie zaznajomcie się z ABC podróży.

Tworzymy krótkie wypady na wyspy i wysepki w najpiękniejsze zakamarki Indonezji. Zobaczcie z nami Komodo oraz Prambanan. Ponadto z nami oglądniesz wulkany czy wciąż jeszcze dziewicze wyspy takie jak Lombok, Papua czy też Sumba. Organizujemy także wyprawy dla jednostek, wyjazdy grupowe oraz motywacyjne. Ciepło zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, która mieści się na naszej stronie internetowej i do zaplanowania urlopu. Z nami wypoczniesz i nabierzesz chęci do pracy.

Podobne artykuły


Problem wielu kobiet - upływ czasu wpływa na urodę

Problem wielu kobiet - upływ czasu wpływa na urodę

Choć ładna twarz, sylwetka i tzw. „coś”, co sprawia, że kobieta wzbudza zachwyt, to bard...
Zabiegi upiększające piersi

Zabiegi upiększające piersi

Chyba każda kobieta chce mieć zgrabne, jędrne i odpowiednio duże piersi. Niestety nie wszystkie pani...
Czym jest tak naprawdę opona?

Czym jest tak naprawdę opona?

Mogłoby się wydawać, że opony samochodowe to przedmioty z gumy o bardzo prostej budowie. Nie każdy j...

Partnerzy


Reforma szkolnictwa

Reforma szkolnictwa

Jaki smoczek dla małego dziecka?

Jaki smoczek dla małego dziecka?

Twierdza Kłodzka

Twierdza Kłodzka

Kupujemy wózek

Kupujemy wózek