Wakacje na każdą kieszeń w Indonezji


Indo-Explorer to odpowiedź dla tych, którzy pytają jak poznać Indonezję ze z każdych stron. Nasza oferta to przygoda, czyli wczasy na każdą kieszeń. Z nami możecie przemierzać te piękne wyspy, zgodnie z specjalnym planem przyrządzanym specjalnie dla Was. Aranżujemy wyjazdy, odpoczynek, wyprawy, wycieczki. Przygotowujemy programy dla grup i familij z dziećmi oraz osób wędrujących w pojedynkę. Zwiedzając z nami możecie liczyć na opiekę polskiego pilota.

Z nami poznacie najładniejsze plaże i najciekawsze zakamarki na wszelkiej wyspie, a aktywności dostosujemy do Waszych przewidywań. Skosztujcie, przekonajcie się, zapraszamy do kontaktu. Czeka na Was mnóstwo atrakcji i aktywności. Wybierajcie zwiedzanie, trekking, surfing, rejsy czy SPA i wiele innych. Na amatorów podwodnych wrażeń czekają Komodo oraz Raja Ampat. Z nami także kurs nurkowania oraz inne. Zanim zajedziecie do nas, koniecznie zaznajomcie się z ABC podróży.

Tworzymy krótkie wypady na wyspy i wysepki w najpiękniejsze zakamarki Indonezji. Zobaczcie z nami Komodo oraz Prambanan. Ponadto z nami oglądniesz wulkany czy wciąż jeszcze dziewicze wyspy takie jak Lombok, Papua czy też Sumba. Organizujemy także wyprawy dla jednostek, wyjazdy grupowe oraz motywacyjne. Ciepło zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, która mieści się na naszej stronie internetowej i do zaplanowania urlopu. Z nami wypoczniesz i nabierzesz chęci do pracy.

Podobne artykuły


Spacery z dwulatkiem

Spacery z dwulatkiem

Rower taki powinien wyposażony być w odpowiedni fotelik który zapewni dziecku wymagane bezpie...
Kultura, a korzystanie z telefonów komórkowych

Kultura, a korzystanie z telefonów komórkowych

Korzystanie z telefonu komórkowego stało się rzeczą całkowicie naturalną i oczywistą. Praktyc...
Twierdza Kłodzka

Twierdza Kłodzka

Twierdza Kłodzka jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych zabytków Dol...

Partnerzy


Niedziela w centrum

Niedziela w centrum

Studio nagraniowe kluczem do kariery

Studio nagraniowe kluczem do kariery

Centrale VOIP

Centrale VOIP

Z ramiączkami czy bez

Z ramiączkami czy bez